Taksim, eğlence mekanları konusunda ilk akla gelen yerlerdendir. Gün içerisinde binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Taksim, gece olduğunda eğlence mekanları ile ön plana çıkmaktadır. Taksim’in sokaklarında yer alan çok sayıda pub, bar ve club her gün binlerce kişinin bir araya gelip eğlendiği ve keyifli zaman geçirdiği yerlerdendir.

Taksim’e oldukça yakın konumda olan Box Hotel, konaklamanız esnasında bir şeyler içmek ve eğlenmek için dışarı çıkmak istediğinizde Taksim’de bulunan eğlence mekanları otelimize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Böylelikle sadece yürüyerek bile bu mekanlara ulaşarak, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu yazımızda hem otelimize yakın hem de Taksim’de bulunan eğlence mekanlarını sizin için derledik.

U2 İstanbul Irish Pub

İstanbul’da İrlanda kültürüne göre dizayn edilmiş, İstiklal Caddesi’ne oldukça yakın konumda bulunmaktadır. İçeride İrlanda müzikleri ve düzenli olarak Rugby maçları yayınlanmaktadır. U2 İstanbul Irish Pub genel anlamıyla sıcak ve samimi bir ortam içerdiğinden ziyaretçiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer siz de İrlanda kültürünü seviyor ve sıcak ortamda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Moretenders’ Cocktail Crib

Moretenders’ Cocktail Crib, İstiklal Caddesi’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. Mekan genel manasıyla sıcak ve samimi bir ortam sunmaktadır. Aynı zamanda kendine has lezzetli ve orijinal kokteylleri ziyaretçileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Eğer siz de kokteyl seviyor ve yeni tatlar arıyorsanız Moretenders’ Cocktail Crib mekanını gönül rahatığı ile tercih edebilirsiniz.

Balkon Cafe Bar

Balkon Cafe Bar, hem kafe hem de bar olarak hizmet vermektedir. Mekan bu özelliği sayesinde hem bir şeyler atıştırabileceğiniz hem de arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak dikkat çekmektedir. Tüm bunlara ek olarak eşsiz bir İstanbul manzarası da sunan mekan ziyaretçileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Ziyaretçiler tarafından tercih edilmesini sağlayan bir diğer özelliği ise fiyatlarının gayet makul olmasından kaynaklanmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp